ייעוץ עסקי לעסק במשבר

בעלת מרכז לאבחון וטיפול בהפרעות קשב, מצאה את עצמה לפני צומת חשוב – להמשיך או להפסיק. ייעוץ עסקי ביבולים הוכיח לה שניתן להפיק מהעסק רווחים גבוהים משצפתה תוך 3 חודשים בלבד.

לאחר שפרשה ממשרד החינוך, לימור מנשה, הקימה לפני 3 שנים את "יכולות", מרכז המעניק שירותי אבחון וטיפול בהפרעות קשב ולמידה לילדים ולמבוגרים. "הקמתי את "יכולות" על מנת לסייע לילדים ובני נוער הסובלים מהפרעות קשב וריכוז לקבל אבחון נכון, וטיפול המחזק את הדימוי העצמי שלהם ואת היכולות הלימודיות שלהם.

להמשיך או לעזוב?

לדברי לימור: "כאשר הקמתי את המרכז, הרצון לעזור היה מניע חזק, אך לאחר 3 שנות פעילות תהיתי האם יש לו פוטנציאל כלכלי אמיתי, או שעליי לעזוב את החלום ולהתחבר למציאות הכלכלית הקשה. למרות ההשקעה, המיומנות והרצון הרב שלי העסק לא הצליח להניב רווחים ותהיתי האם זה בכלל הכיוון הנכון עבורי.

על אף שקיבלתי ליווי מהמרכז לטיפוח יזמות, והייתי אצל יועצים רבים שטיפלו נקודתית בבעיות שבהם נתקלתי בדרך, לא הרגשתי שיפור משמעותי בתוצאות העסקיות שלי. מצאתי את עצמי מתלבטת האם לחזור אחרונית או להמשיך הלאה,כיוון שהרגשתי שעשיתי ניסיונות שכשלו גם מבחינה אישית וגם מקצועית,  ולא הצלחתי למצוא לבדי את התשובה." מספרת  לימור.

אמון מחודש

לפני מספר שנים הגיעה לימור לאימון לכלכלת המשפחה ביבולים, ושם הכירה את גיל אורלי. כאשר נמצאה על פרשת הדרכים, היא החליטה לחדש את הקשר ולנסות לבחון את עתיד העסק במסגרת תהליך ייעוץ עסקי ביבולים. לדברי לימור: "המפגש הראשון עם גיל היה עבורי מאיר עיניים.

גיל ישב מולי וזיהה את הקושי באופן ברור וחד, ידע לקרוא את השגיאות האישיות והמקצועיות שעשיתי, ולא חסך ממני את האמת הקשה. היותו גלוי מההתחלה גרם לי להבין שהגיעה העת להחליט החלטה קשה – האם אני מתחייבת באמת להצלחתו של העסק או נוטשת את כל מה שבניתי ב-3 השנים האחרונות."

"כשהקמתי את העסק עשיתי זאת תוך כדי תנועה. לא עצרתי לחשוב מהו החזון שלי, מה באמת אני רוצה ואיך אני מתכוונת להשיג את זה. הפגישה עם גיל והייעוץ העסקי סייעה לי לעצור הכל ולבחון לראשונה מה באמת אני רוצה לעשות והאם באמת אני רוצה להמשיך או שסתם קשה לי לוותר על מה שכבר הושקעו בו 3 שנים.

יצירת קשר

דילוג לתוכן