אימון וייעוץ כלכלת המשפחה
אבא עשיר אבא עני
אתה עובד קשה אבל הבנק נהנה מהכסף במקומך?

הגיע הזמן ללמוד את ניהול כלכלת המשפחה!

 

כל תחנה בחיים שלך – חתונה, קניית דירה, הבאת ילדים לעולם, פיטורין, גירושין, או פרישה יכולה להשפיע משמעותית על העתיד שלך, אם לא תתנהל נכון. רבים מכירים את ההשלכות – מינוס, חובות, הלוואות והרבה כאב ראש. אתה לא אשם, לא למדו אותך בבית הספר או בתואר – איך לבצע ניהול כלכלת המשפחה ולהגיע לעמאות כלכלית.

אבל הבשורה המשמחת היא שבכל רגע נתון, אתה יכול לבחור בכרטיס היציאה מהחיים בחוב.
קבוצת גיל אורלי מציעה לך ייעוץ ואימון אישי לכלכלת המשפחה, שיסייע לך לתקן טעויות עבר ולסגור חובות, לתכנן קדימה בחוכמה, לנהל תקציב, ולדאוג שיהיה לך מספיק כסף לכל המטרות העתידיות שלך ושל משפחתך.

 

התוצאות מדהימות בעוצמתן. אנשים שסבלו שנים מנדודי שינה עקב דאגות, מגלים שוב את הרוגע. אנשים שעומדים לפני פרישה מצילים את עצמם מחיים שבהם הכסף אינו מספיק. הורים מגלים את סדרי העדיפויות שלהם ומחנכים את ילדיהם להתנהל נכון גם כן. קח את כרטיס היציאה שלך עכשיו! הרשם לייעוץ עסקי ואימון כלכלי בקבוצת גיל אורלי, ותוך פחות מ-3 חודשים, תגלה עד כמה החיים יכולים להשתפר. אל תחכה עוד רגע מיותר!

 

איך לצאת מהמינוס? בשבילך ובשביל המשפחה שלך!


איך לצאת מהמינוסהמחיר אותו אתה משלם עבור חיים במינוס יקר מדי. זה עולה לך בכסף, בבריאות, במערכות יחסים, בחוסר שעות שינה, בשעות עבודה אינסופיות ובתסכול, כי אתה יודע שמגיע לך ולמשפחה שלך חיים טובים יותר.

ייעוץ פיננסי לניהול תקציב משפחתי יאפשרו לך לא רק להתנהל כלכלית נכון יותר ולסגור את המינוס, אלא גם לקבל בחזרה את הזמן שלך. במקום להשקיע שעות ארוכות בעבודה, תשקיע שעה בשבוע בניהול התקציב שלך, ואת השאר בניהול כלכלת המשפחה, בתחביבים ובכל מה שעושה לך טוב.

יעוץ כלכלי אישי הכולל אימון הוא תהליך משפר חיים. הוא יכול להזניק אותך קדימה מבחינה כלכלית,לדעת איך לצאת מהמינוס ולתת לך עצמאות כלכלית ושלווה. בוודאי ניסית מיליון פעמים לצמצם את ההוצאות בעצמך, אבל הפעם, באמצעות הליווי המקצועי שלנו, שלוקח בחשבון את מה שרבים שוכחים, ההצלחה שלך בטוחה. עשה את הצעד כעת. הצטרף לייעוץ וניהול כלכלת המשפחה, למענך ולמען מי שאתה אוהב.

 


ייעוץ פיננסיאלפי משפחות הצליחו להשאיר מאחור את המינוס

לאחר 3 חודשים בלבד של אימון ויעוץ לכלכלת המשפחה. 

הכרטיס ליציאה ממינוס מחכה גם לך!ניהול תקציב משפחתי דרך אימון יכולים לסייע לך אם:

 • כלכלת המשפחהאתה מסיים את החודש עם מינוס בחשבון ונמאס לך מזה.
 • אם נמאס לך שהבנק נהנה יותר ממך, הגיע הזמן לנהל תקציב ולשנות את המצב.
 • יש לך יעדים גדולים שתרצה להשיג
 • רוצה לקנות דירה או רכב?
 • לילד צפויה להיות בר מצווה, ותרצה להשקיע בעתיד שלו?
 • אתה רוצה להוציא את הכסף שלך על מה שעושה לך טוב במקום על ריביות, החזרי הלוואות ודחיית תשלומים.
 • אתה רוצה להפסיק לומר לילדים שלך שאין כסף למה שהם מבקשים.
 • ולאפשר להם לקבל את הדברים שמתאימים לערכים שלך.
 • אתה רוצה לוודא שתוכל לפרוש בשקט ובלי דאגות כלכליות,
  ואולי אפילו עם כמה נכסים שיבטיחו לך הכנסה קבועה.

היום זה הזמן להתחיל לנהל תקציב שיביא להגשמת המטרות הללו!


אני מזמין אותך לפגישה אישית חינם!

נוסחת הכסףבפגישה תכיר את המאמן האישי שלך, תבחנו יחד מזוית חדשה ומרעננת את ההתנהלות שלך, ותלמד האם ואיך תוכלו להתקדם כלכלית.

בנוסף, בסוף הפגישה תקבל את הספר "נוסחת הכסף" של גיל אורלי במתנה
!

אבא עשיר אבא עני

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו...
"מדיבורים למעשים, שנה וחצי עברה מאז שהסתיים הקורס אבל התובנות, החוזקות והכלים ממשיכים ללוות אותי יום יום. תודה רבה על ההזדמנות הנפלאה ללמוד לחשוב אחרת, להבין את הפער העצום בין חלום לעשייה. המון תודה" עדי גייגר
"מתחושה של חוסר אונים מבחינה כלכלית, מה מצפה לנו בסוף כל חודש ובעתיד בכלל. הרווחנו שליטה וידיעה כיצד להתנהל נכון ביום יום , וכיצד להתארגן כלכלית להגשמת חלומות ולהצליח בכך." עירית ועזרא חביבי
"הגעתי כמעט באקראי לקורס מאמנים ומהר מאוד הבנתי שהגעתי למקום הנכון ובזמן הנכון. לא יכולתי לקבל הכשרה מקצועית יותר ממה שקיבלתי כאן. רכשתי לעצמי מקצוע חדש, מרגש עם המון סיפוק ונתינה." עמירה טל
"ברצוננו להודות לך על תרומתך לקורס הכנה לפרישה לשנת 2014, עבור עובדי מכון ויצמן. הרצאתך הייתה מקיפה, מעניינת ובעלת תרומה ניכרת להעשרת הידע של הפורשים. הנושא עורר עניין רב בקרב המשתתפים." אורנה גריידי ואורית ויטרבו.
גיל אורלי שימש כיועצי הכלכלי. המלצותיו והדרכתו ליוו את מרכז מיכל דליות בתחילת הדרך. עצותיו ורעיונותיו היו חשובים ומועילים מאד
לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטיכם כאן ונציגינו יצרו עמכם קשר בהקדם
שם דואר אלקטרוני *

קבוצת גיל אורלי  |  אימון וייעוץ כלכלי  |  036529132